BabySafe zapewni bezpieczną podróż każdemu dziecku

Wszyscy wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo naszych pociech podczas podróży samochodem – niezależnie od tego czy długiej, czy krótkiej. Powinniśmy odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo naszego dziecka, ale nie tylko zapinając mu pasy – takie działanie może być niewystarczające, ponadto gdyby nas to nie przekonywało, to należy pamiętać, że przewożenie dzieci bez odpowiedniego fotelika dziecięcego jest karany mandatem.

Dobry i bezpieczny fotelik

babysafe sportW związku z tym warto rozejrzeć się za czymś, co skutecznie zabezpieczyłoby nasze dziecko w razie jakiegoś nieprzewidzianego wydarzenia, o które na ulicy nie trudno. Niezwykle istotne w fotelikach dziecięcych jest to, by były one stabilne po przyczepieniu do siedzenia samochodu. Z drugiej strony musi być ono również komfortowe, by naszej pociesze nie stała się krzywda od długiego siedzenia w niewygodnej pozycji. Nowoczesne produkty są nam w stanie zapewnić wielopunktowo zapinane pasy, co wydatnie wpływa na zapewnienie bezpieczeństwa naszej pociesze. Ponadto dobrze byłoby, by fotelik był przystosowany również do starszych dzieci. Dobre foteliki mogą posłużyć naszym dzieciom nawet 12 lat, ale by tak było musimy koniecznie dobrze sprawdzić jakość kupowanego modelu. Wysoką jakość wykonania uzyskamy w foteliku BabySafe Sport z regulacją oparcia, co pozwoli naszemu dziecku na spokojną drzemkę podczas podróży.

babysafe sportDrobniejszym maluchom sprzęt ten proponuje między innymi możliwość skorzystania ze specjalnych poduszek, dzięki którym dobrze dopasują się do dużych rozmiarów fotelika. Dostępny jest ponadto w wielu barwach, dzięki czemu mały podróżnik będzie mógł wybrać swój ulubiony kolor. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo. Fotelik musi spełniać restrykcyjne wymagania, żebyśmy mogli być pewni, że w pewnych nieprzewidzianych sytuacjach zadziała odpowiednio i uchroni nasze dziecko. BabySafe Sport przeszedł bez problemu wszystkie potrzebne badania, co sprawia, że bez przeszkód możemy z niego korzystać w swoim samochodzie, bez obaw o bezpieczeństwo naszego dziecka. Wiele funkcjonalnych rozwiązań wykorzystanych w foteliku pozwala również osiągnąć najwyższy komfort dziecka. Umożliwiony został między innymi demontaż pasów fotelika, by móc korzystać z pasów samochodowych.

Jest przede wszystkim łatwy w obsłudze, dzięki czemu nie spędzimy wielu irytujących minut na próbach zamontowania go lub odpowiedniego wyregulowania. Jednak żeby fotelik mógł nam jak najdłużej posłużyć należy oczywiście pamiętać o regularnym czyszczeniu wykonanej z mikrofibry tapicerki. Dzięki temu nasze dziecko będzie mogło komfortowo cieszyć się jazdą samochodem.