Specjalistyczne lakiery Motip

Specjalistyczne lakiery Motip

Każdy kierowca powinien dbać o stan swojego samochodu, który należy odpowiednio pielęgnować. Dużą uwagę należy przykładać zwłaszcza do stanu karoserii auta, którą mogą z biegiem czasu szpecić nieestetyczne zarysowania, odpryski czy zacieki. W walce o piękny wygląd lakieru pomogą niewątpliwie specjalistyczne lakiery w sprayu, które pozwolą błyskawicznie ukryć drobne uszkodzenia karoserii.

Spray Motip świetnie kryje

motip sprayLakiery w sprayu nie tylko odświeżą wygląd naszego samochodu, ale również zadbają o jego kompleksową ochronę. Sporą popularnością cieszą się zwłaszcza produkty firmy Motip, które posiadają różne zastosowania. Największą popularnością cieszą się niewątpliwie lakiery bazowe, które można stosować z powodzeniem na powierzchniach drewnianych, metalowych, szklanych oraz aluminiowych. Produkty Motip spray posiadają doskonałe właściwości kryjące, występują ponadto w wielu wersjach kolorystycznych, które odpowiadają odcieniom większości aut. Obok lakierów bazowych sporą popularnością cieszą się także lakiery akrylowe, które występują w głębokich, fluorescencyjnych odzieniach. Lakiery te szczelnie przylegają do powierzchni aut zapewniając trwały i intensywny kolor. W celu ochrony samochodu powinno się także stosować bezbarwne lakiery antykorozyjne, które chronią pojazd przed rdzą i wyróżniają się wysoce kryjącą powłoką nawierzchniową.

motip sprayMotip oferuje także wysokiej jakości lakiery Platinum, które sprzedawane są w większych opakowaniach (standardowe opakowanie lakieru zawiera 200 ml, farby Platinum sprzedawane są w opakowaniach 400 ml). Farby te są więc o wiele bardziej wydajne i wyróżniają się niezwykle intensywnym, wyrazistym pigmentem. Używając sprayu Platinum nie musimy już używać lakieru bazowego, co wiąże się automatycznie z niższą ceną produktu. Swoistą nowością na rynku lakierów w sprayu jest seria lakierów AQUA, które produkuje się na bazie wody. Lakiery te są dzięki temu przyjazne środowisku i nietoksyczne, ich rozpylanie nie zagraża więc naszemu zdrowiu. Drażniący zapach barwników został w tym przypadku zastąpiony przyjaznym zapachem wanilii, lakiery z tej linii możemy również zakupić w dwóch wersjach: lakierowanej oraz matowej. Wszystkie lakiery Motip spray charakteryzują się wysoką jakością. Produkty te posiadają poręczne opakowania, które umożliwiają wygodne i przede wszystkim szybkie rozpylanie lakieru.

Należy jednak pamiętać o tym, że przed rozpyleniem lakieru karoseria naszego auta musi być słucha, czysta i odtłuszczona. Lakiery Motip wysychają w ciągu zaledwie kilku minut, wyróżniają się także bardzo dobrym kryciem. Warto również podkreślić, że produkty te chronią nasze samochody przed niepożądanymi korozjami oraz destrukcyjnym działaniem wilgoci.