You are currently viewing Wypożyczalnie samochodowe w Gdańsku

Wypożyczalnie samochodowe w Gdańsku

Wynajem samochodu to dobra alternatywa dla osób, które na co dzień nie posiadają auta, ale mają prawo jazdy. W ten sposób można nadal być wprawionym kierowcą i nie martwić się o to, że zapomni się przepisów czy też samego siedzenia za kółkiem. W całej Polsce jest mnóstwo wypożyczalni samochodowych, które zachęcają niskimi cenami i różnymi dodatkowymi możliwościami.

Propozycje najlepszych wypożyczalni aut

wynajem samochodów osobowychNiektóre firmy proponują takie korzyści jak darmowe podstawienie samochodu w wybrane przez klienta miejsce, brak kaucji czy też jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Gdzie zatem można znaleźć niedrogi wynajem samochodów osobowych w Gdańsku? Gdańsk to duże miasto, gdzie koszt utrzymania się nie należy do najtańszych. Nie oznacza to oczywiście, że wynajem samochodu jest bardzo drogi. Wszystko zależy od firmy, na którą zdecyduje się klient. Wypożyczalnie samochodowe oferują różne ceny, ustalane w zależności od kilku czynników. Przede wszystkim marka samochodu. Dla przykładu Citroen C1 można wynająć już od około 80zł. Wynajęcie samochodu Seat Leon albo Honda Civic Kombi stoi po około 140zł. Jednym z najdroższych samochodów osobowych do wynajęcia jest Volvo XC60 Automat – koszt to już prawie 300zł. Podane ceny dotyczą wynajęcia samochodów na okres 1-7dni. Im dłuższy termin tym cena jest korzystniejsza. Firmy oferują wiele usług dodatkowych w zależności od potrzeb klienta, które niestety wiążą się z kosztami.

wynajem samochodów osobowychWyjazd samochodem poza granice państwa będzie kosztował dodatkowo od 40 do nawet 250zł. Tak samo obsługa nocna czy też wydanie/oddanie samochodu w święta – 40-50zł. Niektóre firmy oferują wypożyczenie samochodu wraz z kierowcą. To szczególnie polecana opcja dla osób, które nie posiadają prawa jazdy lub po prostu planują podróż służbową bądź wesele znajomych w innej części Polski. Wypożyczenie samochodu z kierowcą może być również dobrą opcją jako alternatywa do zamawiania taksówki. Jeśli grupa osób wybiera się w podróż poza miasto to wybór takiej oferty może okazać się lepszy niż droga taksówka. Warto wspomnieć o tym, że wypożyczalnie samochodów często mają do zaoferowania dodatkowo wynajęcie fotelika dla dziecka lub nawigacji GPS. Samochody można czasem odstawić w innym oddziale, w innej części Polski. To również jedna z korzyści, jakie proponują firmy.

Wypożyczalnie w Gdańsku mają do zaoferowania atrakcyjny system wynajmu, który obejmuje klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Dostępność wielu marek oraz zasad na jakich ma się odbywać wynajęcie sprawia, że warto porównać firmy, zanim podejmie się jakąś decyzję.